CSAPATTÁRSAKAT KERESÜNK!

2

Nyitott pozíciók száma

Jelenleg az alábbi pozíciók betöltésére keresünk munkatársakat:

MARKETING GYAKORNOK

Gyakornoki program a Drukkánál!

Feladatok:
  • Ügyfelek és startupjaink közösségi média kommunikációja (Facebook, Instagram…) napi szintű kooridálása, kezelése
  • Közösség figyelés, moderálás
  • Részvétel tartalmak előállításában
  • Eseti marketing feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Kitűnő helyesírás
  • Közösségi média csatornák ismerete
  • Aktív tanulói jogviszony
  • Heti minimum 25 óra rendelkezésre állás

Előny:
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban

Jelentkezz: allas@drukka.hu

PROJEKT MANAGER

Új kollégával erősítjük startup projektjeinken dolgozó csapatunkat!

Feladatok:
  • Vezeti a Startup jellegű projekjeinket
  • A kitűzött célok ismeretében felelősségteljesen gazdálkodik a projekt műszaki és pénzügyi erőforrásaival, ideértve a saját erőforrásokat (együttműködés fejlesztői és grafikai szakterülettel), alvállalkozókat, beszállítókat
  • Felülvizsgálja a terveket megvalósíthatóság szempontjából
  • Folyamatos beszámoló készítése és kapcsolattartás a vezetőséggel
  • Problémamegoldás, kezelés

Elvárások:

  • Kitűnő szervezői és problémamegoldó készség
  • Precíz és megbízható
  • Önálló, rugalmas, tanulékony
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

Előny:
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Startup tapasztalat

Fizetés: fix bér, illetve teljesítményarányos prémium